תה דיטוקס

פתרון טבעי, נעים ויעיל
לניקוי רעלים, לתהליך הרזייה ולסובלים מעצירות

חינם! משלוח עם שליח עד הבית ואספקה מהיום למחר

*לכל סוגי תה דיטוקס ללא מינימום הזמנה!
הספקה למחרת עבור הזמנות המבוצעות בימי חול עד 10:00 בבוקר

מבחר סוגי התה דיטוקס של ביוטבע

יתרונות תה לניקוי רעלים - דיטוקס

תה צמחים לירידה מהירה במשקל

מסייע בירידה במשקל

הרזייה מהירה תה צמחים

מזרז חילוף חומרים

תה ירוק להורדת לחץ

מפחית מתחים ולחצים

תה ניקוי רעלים מהגוף

100% טבעי ללא תוספים

פורמולת צמחים לירידה במשקל
תה שורף שומנים

מסייע בשריפת השומן

פורמולת צמחים לירידה במשקל

מפחית נפיחות הבטן

המלצות תה ניקוי רעלים

מפחית תחושת רעב

ניקוי רעלים מהגוף מערכת החיסון

מחזק את המערכת החיסונית

פורמולת צמחים לירידה במשקל

מענה לשאלות נפוצות על תה דיטוקס

קיימים שני סוגי משלוחים לבחירתך:
– משלוח חינם לנק’ איסוף הקרובה לביתך (מתוך סה”כ 800 נק’ ברחבי הארץ)
– משלוח עם שליח עד הבית בעלות 29 ש”ח בלבד
כל הזמנה שמבוצעת באתר ביוטבע, נארזת ונשלחת עם חב’ שליחויות HFD.
משך המשלוח עד 3 ימי עסקים למרבית ישובי הארץ ו 5 ימים לאזורים מרוחקים (כגון גולן, ערבה ויו”ש)
הזמנות המבוצעות באתר אמזון, מסופקות מארה”ב ע”י ידי אמזון ועלות ומשך זמן המשלוח נקבעת על ידם

התה שלנו טבעי לחלוטין ועשוי מ 100% צמחים ואינו מכיל כל תוספים או חומרים הנחשבים לממכרים! לאורך שנים רבות ולאחר מאות אלפי משתמשים בעולם, לא נרשמה ולא עדות אחת, על התמכרות לתה הדיטוקס שלנו. יחד עם זאת, כמעט כל חומר שנצרך בכמות מוגזמת לאורך זמן ממושך מאד, עשוי להוביל לתופעות לוואי לא רצויות ותלות. זה יכול להיות אפילו משקה ממותק, או חטיף מסוג מסויים… אנו ממליצים לשתות תה דיטוקס, בהתאם לצורך, או לתקופות של עד חודש או חודשיים ברציפות לכל היותר. לאחר תקופה רציפה של שימוש ממושך במשך חודשיים, מומלצת הפסקה של חודשיים לפחות, בכדי להימנע מתופעה של מעי עצל.

טעמם של כל סוגי התה שלנו, הוא טעם טבעי ללא כל תוספים. יחד עם זאת, הרכב הצמחים בתה, מעניקה ארומה של טעם עדין וטוב לשתיה (בניגוד לסוגי תה אחרים) ולא נידרש להוסיף לו ממתיקים, בכדי ליהנות מתה בטעם טוב. ניתן כמובן להמתיק, להוסיף לימון, מקל קינמון, ג’ינג’ר או כל תוסף אחר, כל אחד לפי טעמו.

איכות זה דבר שאפשר להרגיש אותו, במגע, במבט, על הלשון, אבל בעיקר בתוצאות! שביעות רצון גבוהה של אלפי לקוחות מכל העולם שחוזרים ורוכשים את המוצר, מוכיחה מעל כל ספק, שהם נהנו ממוצר איכותי. לתה שלנו טעם עדין וכמעט ללא ריח.

בכדי להביא לספל כוס התה דיטוקס שלך את המוצר האיכותי ביותר, אנו מקפידים על הליך גידול, קטיף, ייבוש, ניקוי ואריזה, ברמה הגבוהה ביותר. תנאי הגידול של הצמחים, מבטיחים מוצר אורגני נקי משאריות חומרי הדברה ומזיקים. הליך היבוש, החיתוך של העלים מבוצע ביפן וכולל סריקה באור כחול UV, בכדי להבטיח שלא נשארים מיקרו-ביולוגים בתערובת הצמחים שנכנסת לגופך.

התה של ביוטבע עובר תהליך ניקוי ממזיקים באור סגול ונשאר נקי ממזיקים למשך שנים. יחד עם זאת ידוע כי בסוגי תה להרזיה מסויימים הנמכרים בארץ, קיים סיכוי גבוה למזיקים חים בשקיקי התה!

איך אפשר לדע? זה פשוט מאד. החזקי שקיק תה ביד והבטי אם ישנם כתמי צבע על הנייר של השקיק. במידה ויש על הנייר  כתמים, זה סימן שהוא מכיל מזיקים חיים בגודל זעיר ויש להימנע משתיית תה זה.

שתיית תה שאינו נקי ממזיקים עלול להיות מסוכן לשתיה ולגרום לבעיות במערכת העיכול.

החומרים הפעילים בתה, מסייעים לגוף בהליך הטבעי של ניקוי הרעלים וגורמים להאצת פעולת המעיים. בעולם אידיאלי, הגוף שלנו היה מתפקד באופן יעיל ותקין ולא היינו צריך לסייע לו. במציאות היומיומית, אנו נתקלים במצבים של עצירות ממושכת, לעיתים אפילו של 3-4 ימים ללא יציאות וכאן תה דיטוקס נכנס לפעולה ומסייע באופן שפשוט עובד! תופעה של עצירות, יכולה להופיע מסיבות שונות, אך נפוצה במיוחד בקרה אנשים הנמצאים בהליך של ירידה במשקל ונתקלים בתופעה של “גוף שמסרב לשחרר”.